JSME MALÁ RODINNÁ FIRMA Z PLZEŇSKÉHO
KRAJE

Naše moto je „Dělej, co tě baví“ a v tomto duchu jedeme na každou stavbu. S úsměvem jde totiž všechno lépe. Nudit se s námi určitě nebudete.

Jsme malá rodinná firma z Plzeňského kraje, která začala fungovat již před pár lety. Lukáš, náš pan stavbyvedoucí a spoluzakladatel má bohaté zkušenosti v oboru, které sbíral již od útlého věku. A svou pozici si tvrdě vypracoval. Stojí za kvalitou naší práce. Nově se věnuje dekorativním a funkčním stěrkám z Itálie a Španělska. Umělecké jméno, které nás reprezentuje na realizacích je Oračko decor. Jako tým vše provádíme pod jeho vedením a také po konzultacích s profesionály z oboru. Daniela, to jsem já, kdo k vám každý den promlouvá přes sociální sítě 😊 , jsem též spoluzakladatelka firmy. Věnuji se již zmiňovaným sociálním sítím včetně fotografování a textu na webu. Můžeme se potkat při zaměřování a při realizacích. Jezdím pro materiál a zastávám většinu administrativy na firmě. Komunikujeme spolu přes email a když se nedovoláte Lukášovi můžete volat přímo na můj telefon a já už informace předám. 

Snažíme se našim klientů nabídnout veškerý servis. Vzděláváme se v každém směru. Vzdělání je pro nás opravdu důležité. Technologické postupy se mění a my chceme dodávat jen to nejkvalitnější a nejmodernější pro vaše bydlení snů. Jsme mladý multifunkční tým, který si poradí opravdu s mnohým. Nejen, že jsme schopni zkrotit většinu pracovních strojů, ale dovedeme Vám pomoci s řešením nenadálých situací. Vyřešíme za Vás papírování a běhání po úřadech. Rádi vám pomůžeme s korespondencí či vás doprovodíme na úřady osobně. Nabízíme také možnost skladu věcí u nás na firmě či zaparkování vozu při zemních úpravách. Na firmě máme také naše dva chlupaté maskoty Blackie (Černotu) a BabyBoo, které se neřekne jinak než Bebe nebo „ažtěchytimdostaneš“ což se ještě nikomu nikdy nepodařilo (smích). Jsme tedy Dog office friendly. I děti se u nás zabaví 😊 S čím vším se na nás můžete obrátit?

Rekonstruujeme RD a byty na klíč

To znamená, že jsme schopni zajistit veškeré práce kolem. Za naše lidi ručíme a vše jsme si schopni ohlídat. Proto nejraději pracujeme s naším týmem. Domluva s externími lidmi mimo náš tým je mnohdy zbytečně komplikovaná a může protáhnout stavbu.

Nabízíme čištění střech. Není nic lepšího než dát starší střeše nádech novoty tím, že se ošetří. Dům hned vypadá lépe. Každá povrch potřebuje péči.

Nabízíme čištění střech

Není nic lepšího než dát starší střeše nádech novoty tím, že se ošetří. Dům hned vypadá lépe. Každá povrch potřebuje péči.

Úklid nemovitostí

Můžete se na nás obrátit s úklidem Vaší nemovitosti. Ať jednorázovým či opakovaným. Nacenění děláme individuálně podle požadavků klienta. Čistící prostředky si zajišťujeme sami.

Developerský projekt

Stáli jsme také za developerským projektem, kde jsme předali několik RD. Aktuálně se však věnujeme menším projektům. Máme rádi netradiční věci, a proto jsme se zaměřili i na stěrky, které jsou úžasným designovým prvkem.

Zemní úpravy

Nabízíme již zmiňované zemní úpravy a výkopové práce (ručně i se strojem). Stavěli jsme též domečky a kotce pro pejsky a ohrady pro koně, včetně seníků a sedloven.

Máte zájem o naší službu?

Adresa

Lukáš Daniela Stavebnictví, s.r.o.
Čtrnáctka 213, 33843 Mirošov

DIČ: CZ17776708

E-mail

info@lukasstavebnictvi.cz