Zednické práce, Sedlice

⚠️ Fotografie „před“ NEJSOU naše práce⚠️
Vyrazili jsme k malebnému domečku ze kterého dýchala historie, ale také bohužel velmi odbytá práce. Čím dál tím častěji se stává, že nás volají na opravy po „někom“ kdo si neváží řemesla. Velice slabě řečeno. Původně jsme jeli něco zapravit. Nyní jsme stáli před něčím co nebude na týden práce. Ale protože máme rádi výzvy a paní majitelka nám dala zelenou šlo se na věc, tedy I. fázi.
Vysekávání stavebního otvoru pro obložky a usazování dveří. Demontáž veškerých zásuvek a vypínačů a následné zapravení kolem a montáž zpět. Zapravení veškerých drážek po elektrice. Výměna veškerých lustrů a bodovek. Věšelo se zrcadlo v koupelně + elektrika na světlo. Připojení ventilátoru koupelna + wc. Doladění kuchyňské linky. Pověšení garnyží v obýváku. Prohazoval se celý komín s následným pročištěním a usazením dvířek. Pak následovala instalace kamen. Pak jsme dodělávali pár drobností jako je zasilikonování vany a umyvadla, štukování, odvezli a přivezli jsme okno po zasklení, které jsme usazovali a další drobnosti.
Největší problém je střecha, kterou poměrně nelogicky a nebezpečně zajistili lidé před námi. Udělali jsme maximum pro to, aby se dočkala opravy v novém roce.
V další fázy budeme pokračovat jak zmiňuji nový rok a už se těšíme, že se nám povede napravit vše co po sobě někdo zanechal a bude tam vládnout ta pravá pohoda domova.