Luxusní dekorativní stěrky Oračko decor

Dekorativní stěrky

Přinášíme Vám kousek luxusu z Itálie pro váš domov. Každý kousek je vždy originální. To je ta jedinečnost práce se stěrkami, každý má svůj vlastní podpis. Máte doma tedy originální umělecké dílo. Nechceme a nejsme jen někdo, kdo taky dělá i stěrky. Věnujeme maximum času do školení tedy zdokonalování se a zkoušíme produkty.

Připravujeme vzorky a showroom, ve které si budete moct pohodlně vše prohlédnout a na všem se osobně domluvit. Na výběr je toho opravdu mnoho.

ROCCIA RIGATA – LUXUS A ELEGANCE

SETA DAMASKATA – LUXUSNÍ STĚRKA S ODLESKY

SPACANTE – ROZPRASKANÁ STĚNA

KALAHARI – PÍSKOVÝ EFEKT

ROCCIA METAMORFICA – IMITACE TRAVERTINU

GARAGE – KOVOVÝ PLECH S NÝTY

SHINE – TŘPYTIVÁ STĚRKA

Při správném výběru stěrky a její správné údržbě vám bude dělat stěrka radost mnoho let bez řešení neustálého malování. Stěrky jsou nadčasové a moderní, váš interiér bude vypadat luxusně a moderně. Vše Vám samozřejmě sdělíme na místě. Jsme profesionálové, vše si připravíme. Se zákazníkem během tvorby konzultujeme, zda se mu vše líbí. Ladíme detaily. Následně si po sobě samozřejmě uklidíme. A předáváme dílo i s informacemi, jak se o něj nejlépe starat.

Cena a faktory kolem. K výběru vhodné stěrky do vámi vybraného prostoru je vždy nutné zamyslet se nad tím jak moc exponované místo to je. Jak moc a kým bude zatíženo.

Stačí se na nás obrátit pro konzultaci. Dostáváme se k ceně. Ke konkrétní nabídce potřebujeme pár informací. Poprosíme Vás o čas, který věnujete sepsáním toho nejdůležitějšího abychom se mohli domluvit.

Co od Vás budeme potřebovat?

Název a fotografie Vámi zvolené stěrky

Informaci i jaké plochy se jedná (krb, dětský pokoj, ložnice, schodiště...)

Fotografie

Lokalita a termín realizace

Můžete nás kontaktovat na emailu nebo na našich sociálních sítích. O telefonu či vše zaslat na whatsapp. Můžeme rovnou vše zkonzultovat případně můžeme přijet osobně se vzorky Vámi vybrané stěrky.

Máte zájem o naší službu?

Adresa

Lukáš Daniela Stavebnictví, s.r.o.
Čtrnáctka 213, 33843 Mirošov

DIČ: CZ17776708

E-mail

info@lukasstavebnictvi.cz